ARABANIZI GÜVENLİ ELLERE EMANET ETMEK İÇİN HYUNDAİ SERVİSİ ANKARA’YI TERCİH EDİN

Zevkinize, kullanacağınız periyodik duruma, aile ya da kişisel sürüşe bakarak yani birçok kriteri bir arada bulundurarak, gerek kalite gerekse fiyat ön incelemesini yaptıktan sonra bir araç sahibi olmaya karar verirsiniz. Araç sahibi olmak kadar, kullanacağınız aracın periyodik bakım servislerini aksatmamak ve bu bakım servislerinin ekonomik- kolay ulaşılabilir olması da son derece önemlidir.

Hyundai Servisi Ankara; Hyundai araçlarınız konusunda her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz bir teknik servis olarak hizmet vermektedir. Hyundai tutkusundan vazgeçemeyenlerdensiniz; Başkent Sanayi Sitesinde bulunan Hyundai Servisi Ankara yılları aşkın tecrübesi ve profesyonel elemanları ile aracınız konusundaki her türlü sorun ve bakım karşısında gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz bir servis olarak hizmet vermektedir. Sorunlara yüzeysel olarak müdahale etmeyip, derine inerek müdahale eden ve bunu uygun fiyatlarla sunan servis, bakım sonrası herhangi bir problemle karşılaşmamanız için ince işçilikle çalışmaktadır. Periyodik bakımlar araç güvenliği için ihmal edilmemesi gereken süreçlerdir. Araçlarınızdan ilk aldığınız günkü gibi tam performans eşliğinde yararlanmak istiyorsanız her türlü teknik durum için; Hyundai Servisi Ankara’nın mekanik ya da hasar servisi kısmına başvurabilirsiniz. Aracınız mekanik bakımda iken, servis size aracınıza yapılan tüm mekanik bakım ve onarımlar konusunda detaylı bir bilgi sunmaktadır. Hyundai Hasar Servisi, diğer tüm departmanlarında olduğu gibi yüksek oranda müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmaktadır. Kazalar ya da yılların getirmiş olduğu trafik yorgunluğu sebebiyle aracınızda ya da bazı yedek parçalarda meydana gelen sorunlar Hyundai Servisi güvencesiyle sorunsuzca çözülür ve yapılan bakımlar neticesinde aracınız ilk gün aldığınız duruma getirilerek yeniden Ankara Trafiğindeki yerini alır.

          Elektriksel arıza tespiti, bilgisayar ile arıza kaydı silme, test sürüşleri, motor tamiri, hasar servisi, periyodik bakımlar Hyundai Servisi Ankara’nın sizler için hazırlamış olduğu paket içerisinde uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Marka ya da model yılı fark etmeksizin tüm Hyundai araçlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz servis; 24 saat acil durumlarda düşünülerek ulaşabileceğiniz bir yardım kapısı zihniyetiyle görev yapmaktadır.