HYUNDAİ SERVİSİ

Hyundai servisi 15 yıllık tecrübesiyle sizleri bekliyor. Eğitimli uzman kadrosuyla araçlarınızın doktora diyebilirim. Hyundai servisi  aracınızın ilk günkü performansını koruması için gerekli olan periyodik bakım hizmetlerini, uygun fiyat avantajlarıyla sunar.Araç satın alırken, marka seçim kriteriniz arasında ‘periyodik bakım ücretlerinin ekonomik olması’ da yer alıyorsa; Hyundai araçlarının periyodik bakım fiyat farklılığından etkileneceksiniz. Bu servisi Ankara’ da bulmamız bütün hyundai araç sahiplerini de çok sevindiriyor. Aracınız hyundai ise sorun ne olursa olsun gönül rahatlığı ile servisimizi seçebilirsiniz.

     Hyundai servisi Ankara bulunan servis sizler şu hizmeti sunuyor. Araç muayeneleri 2009 yılından itibaren TÜVTÜRK istasyonlarında yapılmaya başlanmıştır. Periyodik olarak Avrupa standartlarında yapılan bu muayenelerde aracın teknik aksamları, yasal evraklar ve genel sürüş emniyeti ile ilgili ekipmanların kontrolü yapılmaktadır. Muayene; kusursuz, hafif kusurlu, ağır kusurlu, emniyetsiz olarak belirlenmiş 4 kategoriye göre sonuçlandırılmaktadır. Ağır kusurlu ve emniyetsiz olarak saptanmış araçların eksiklerinin giderilerek tekrar kontrol edilmesi gerekmektedir. Mekanik servisi: Otomobiliniz de yaptırmayı düşündüğünüz periyodik bakım ve tamir hizmeti aracınızın performansı bakımından önemlidir. Hyundai otomobiller için yapılan çalışmalar mekanik akşam olarak da öne çıkan çalışmalar hakkında bilgi vermek gerekir. Servisimiz de hyundai mekanik servisi hizmeti alırken mekanik bakım veya mekanik onarım hizmetleri konusunda siz değerli hyundai sahiplerini bilgilendiriyoruz. Hasar servisi: Aracınız da meydana gelen kazalar neticesin de yada belirli bir süreyi geçmiş araçlar da yedek parçalarında meydana gelen hasar için çözümdür. Hasar servisimizin etkili çalışmaları sonucun da hasar durumu giderilir ve aracınız ilk gün aldığınız duruma getirilir

      Hyundai servisi sizlere güvenilir bir hizmet sunuyor. Ankara’daki hizmet veren merkezimiz 24 açıktır. İstediğiniz an ulaşabilirsiniz. 15 yıldır sizlere güveninle araçlarımızı teslim ettiğimiz hyundai servisi her geçen gün daha da gelişiyor. Kalifiyeli elamanları ile kaliteli bir iş sunuyor hem de daha az para alarak. Hyundai servisi aracınıza gözü gibi bakarak daha performans sağlar. Ankara da kusursuz hizmetin adı Hyundai servisidir.