ARAÇLARINIZI İLK GÜNKÜ KUSURSUZLUĞUNA KAVUŞTURAN HİZMETLERİMİZ

Kullanılan araçların periyodik bakım ve tamir hizmetini sunan Hyundai Ankara Oto Servisi, edindiği 15 yıllık Hyundai Yetkili Servis deneyimiyle araçların performansını maksimum düzeye getirerek, olası yaşanacak olan sorunların önüne geçmektedir. İlke olarak edindiğimiz mekanik aksam çalışmalar hakkında müşterilerimizi bilgilendirerek, kurduğumuz güçlü ve samimi iletişimle memnuniyet noktasında Ankara ilinde yaşayan halkımıza hizmet sunmaktayız.

Bilindiği üzere araç muayeneleri 2009 yılından buyana TÜVTÜRK istasyonlarında yapılmaktadır. Avrupa standartlarında uygulanılan bu muayene aracın teknik aksamları, yasal evraklar ile genel sürüş emniyetiyle ilgili ekipman kontrollerini gerçekleştirmektedir. Muayene sonucunda belirlenen dört kategorideki araçlara Ankara ilinde hizmet veren firma olarak, Ağır kusurlu, hafif kusursuz emniyetsiz sonuçları güçlü analizlerimiz sonucunda gidererek, kusursuz olma farkını elde etmelerini sağlamaktayız. Hyundai Ankara Oto Servisi, araçlarda olası meydana gelen kazalar sonucunda araçların hasar alanlarını belirleyerek gerekli çözümlerin sunulup, kayıpların giderilmesini sağlamaktadır. Sadece olası kazalar durumlarında değil zaman aşımına uğrayarak bakımı yapılmayan araçlarda da meydana gelen yedek parça hasarlarını da firmamız ele alarak gerekli çalışmaları deneyimli çalışanlarıyla gidermektedir. Gelişen teknoloji olanaklarıyla sahip olduğumuz yüksek deneyimimiz aynı oranda işlevselliğini koruyarak daima alanında bilgi ve yeteneklerini geliştiren bir hizmeti Ankara sakinlerine sunmaktadır. Araçların taşıdığı markayı markalaşan firmamızla bütünleştirerek ele aldığımız çalışmalarımız arasında periyodik bakım dışında, Hyundai hata göstergesi sorunları, disk balata sorunları, yatık filtre sorunları ayrı olarak ayrı deneyime sahip olan ekibimizce ele alınarak sorunları itinayla giderilmektedir.

Hyundai Ankara Oto Servisi, araçların var olan beyin güncellenme ihtiyaçları ile motor yenileme ihtiyaçlarını gerek duyulan noktalarda müşterilerine bilgi odaklı analizleri sunarak ön görülen işlemleri kusursuz bir çalışma sistemiyle gerçekleştirip, ilk günkü yenilikleri kazandırılmış araçlarını güvenle teslim etmektedir. Müşterilerimizin isteklerini ve araçlarında elde etmek istedikleri performansı dikkate alan firmamız Ankara ilinde Hyundai araçlarının 10bin ve 20 bin km bakım ihtiyaçlarını da gerçekleştirmektedir. Yaptığımız çalışmaların kusursuzluk taşıması adına bilinçli bir sistemi ön gören firmamız, araç testleri dışında motor tamiri revizyon işlemlerini de itinayla yapmaktadır.