ARABANIN DİLİNDEN DOKUSUNDAN ANLAYAN BİR SERVİS; ANKARA HYUNDAİ SERVİSİ

Araç sahibi olarak hayatınızla ilgili yepyeni bir serüvene ayak basarsınız. Artık sizden ilgi bekleyen, uzun yolculuklara çıkmak için hazırlanan, kısa yolculuklar ile keyifli dakikalar sözü veren bir arkadaşınız daha olmuş demektir. Aracınızı ilk aldığınız günkü gibi özenle korumak istiyorsanız bu konudaki en büyük yardımcınız periyodik bakımları uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getiren Ankara Hyundai Servisi olacaktır. Bu servis; beklenmedik arızalar sonucu meydana gelen servis bakım onarımların en aza indirgenmesinin ve müşterilerin bu konuda güvenlerin kazanılmasının ne derece önemli olduğunu bilir ve bu bilinç ile 24 saat müşterilerine hizmet verir.

Ankara Hyundai Sevisi; bir servis olmanın çok ötesindedir. Güler yüz ile karşılanacağınız, sorunlarınızın mümkün olduğunca detaya inilerek dinlendiği, sizin onayınız olmadan ek ücrete neden olabilecek herhangi bir bakımın aracınıza yapılmadığı ve yapılan tüm bakım- onarım hizmetlerinin sizlere anlaşılır bir dille açıklandığı bir servistir. Servis; tüm samimiyeti ile teslim zamanı ve ücret politikasına son derece sadık kalmaktadır. Yanma, ferdi kaza, çarpma, çarpılma, doğal afet gibi karşılaşabileceğiniz tüm mekanik ya da hasar içeren sorunlarla ilgili olarak Ankara Hyundai Servisi, Ankara Sanayi Sitesi içerisinde alanında eğitimli ve sertifikalı teknisyenler tarafından onarılmaktadır. Gelişmiş onarım teknikleri, bilgisayardan arıza kaydı silme, orijinal yedek parça kullanma, son teknoloji ile boya onarımı ve kaporta bakımında bulunma gibi hizmetlerle Ankara Hyundai Servisi, sihirli dokunuşları ile aracınızın 2.el değerini arttırmaktadır. Servis hayatınızı kolaylaştırırken ve bakım konusunda size tam güvence sunarken bunu yılları aşkın tecrübesine güvenerek yapmaktadır. Aracınız profesyonel ellerde, orijinal yedek parça kullanımı ve bakımı sağlanarak yenilenirken, size ise sadece arkanıza yaslanıp bu kaliteli süreci izlemek kalır.

Yakıt Filtresi Bakımı, Elektrik Sistemleri Bakımı, Disk Balata Değişimi, Hyundai Hata Göstergesi Silme, Motor Yenileme, Beyin Güncellemeleri, 10bin ya da 20bin km Bakımları; Ankara Hyundai Servisi’nin periyodik bakımlarla birlikte sizlere kalite ve güvence ile sunduğu diğer hizmetler arasında yer almaktadır. Bir Hyundai araç sahibi iseniz korkmayın çünkü her türlü hasar ve onarım konusunda Hyundai Ankara Servisi yanı başınızda.