HYUNDAİ ARAÇLARININ PERFORMANSINA MAKSİMUM HİZMET

Ankara ilinde araç olarak kullanımı tercih edilen Hyundai marka araçlarının ihtiyaç duyduğu bakım, tamir, onarım ihtiyaçlarına gerek duyulan hizmeti, sektöründe 15 yıllık deneyimiyle sunan Ankara Hyundai Servisi, araçlarda ön görülen her çalışma için marka model ve yılı fark etmeksizin Hyundai sorunlarına güvenilir çözümler sunmaktadır. Sık rastlanan sorunlardan biri olan motor sıkıntılarını ele alan firmamız, motor tamiri revizyon ilmeleri dışında gerek duyulan Ecu güncellemelerini de araçlara uygulamaktadır. Gelişen teknolojiyle yenilerek eski deneyimlerine yeni deneyimleri her an kazandıran firmamız, teknoloji paralelinde bilgisayarlı orijinal test cihazları ile araçları bilinçli çalışmalarla ele almakatdır.

Ankara ilinde yaşayan Hyundai araç sahiplerinin gerek duyulan durumlar dışında yapılması gereken periyodik bakımlarını da gerçekleştiren firmamız, performansın her an için korunmasını sağlayarak verimi yüksek araçların sağlıklı ve keyifli sürüşler sunmasını sağlamaktadır. Ankara Hyundai Servisi, periyodik bakımlar dışında araçlarda oluşan Hyundai hata göstergesi silme, gerek duyulan disk balata değişimi, yakıt filtresi sorunlarına güvenilir çözümler sunmaktadır. Araçlarda gerekli olan beyin güncellemeleri ile elektrik sistemleri ile motor yenilemeleri gerçekleştirerek araçların kusursuzluk noktasında yer alıp, performansını yüksek çıtada yer almasını sağlamaktadır. Periyodik olarak araçların Avrupa standartlarında yapıldığı TÜVTÜRK istasyonlarında araçların kusursuz olarak tanımlanması adına firmamız araçların olası hafif kusurlu ve ağır kusurlu dışında emniyetsiz olarak belirlenmesi sorunlarının yaşanmasını yaptığı araç analiz, mekanik bakım, gerek duyulan tamir ve mekanik onarımıyla engellemektedir.

Ankara Hyundai Servisi olarak, müşterilerimizin her sunduğu bilgiyi itinayla ele alıp eksiksiz bir memnuniyetin araç sahipleri tarafından yaşanmasını sağlamaktayız. Araçların can taşıdığı bilinciyle özverili, deneyimli, bilinçli bir çalışma hizmet çatısı altında sistemli çözümler sunmaktayız. Modern çalışma alanlarımızda hatasız çalışma olanaklarını değerlendiren firmamız her teknolojik gelişmeyle modern çalışma alanlarını güncelleyerek kaliteli hizmetle Ankara Hyundai araç sahiplerinin buluşmasını sağlamaktadır. Gerçekleşen kazalar sonucunda araçlarda meydana gelen ya da zaman aşımıyla gerek duyulan yedek parçaların hasarı için firmamız, kaliteden ödün vermeyen çalışmalarla araçların ilk günkü mükemmelliğini geri kazanmasını özverili, deneyim sahibi çalışanlarıyla gerçekleştirmektedir.